BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 17

Tri Motrat – PROMO Epizodi 17

Sadikut i humbi paratë që mori për Fatih dhe është në telashe. Frika e saj më e madhe është se Nesrin e merr vesh. Nga ana tjetër, Fatih jo vetëm që vë në qoshe vëllanë e tij, por shkakton edhe një krizë më të madhe në familje.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments