BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 16

Tri Motrat – Epizodi 16

Rüçhan mësoi se Mine ishte shtatzënë dhe filloi ta shihte atë si një rrezik më të madh. Tani ai ka nevojë për lëvizje më të mëdha dhe merr masa për ta larguar atë nga Somer. Kjo lëvizje e Rüçhanit shkakton tensione serioze mes Mines dhe Somerit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments