BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 205

Mos më Braktis – Epizodi 205

Ai ia doli t’i kërkonte ndihmë. Gjysmëhënës së Kuqe përmes radios së Zeynep Executioner. Zeynep fillon të vuajë nga efekti i ilaçit që e bën të flasë dhe vret. Ai kapet nga njeriu i Xhelatit në farmacinë ku shkon për të bërë antidotin e tij. Zbulohet e vërteta se. Zeynep është infiltruar në selinë e Emresë. Zeynep është mbërthyer në një qoshe, ndërsa mendon të arratiset duke mposhtur Xhelatin dhe njerëzit e tij dhe duke marrë Emren prej andej.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments