BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 16

Tri Motrat – PROMO Epizodi 16

Türkan ndan problemet e saj me Somer, pasi ajo e sheh afërsinë e Mine si një miqësi me qëllim të mirë. E imja e kupton që Türkan nuk do ta shkatërrojë martesën e saj dhe do të luftojë për të, dhe ajo bëhet edhe më xheloze për Somerin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments