BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 15

Tri Motrat – Epizodi 15

Duhet guxim të vazhdosh të kërkosh një rrugëdalje kur duket sikur çdo shpresë ka humbur. Por Turkan refuzon të dorëzohet, duke e ditur se rrugëtimi i saj nuk ka përfunduar ende. Elasticiteti i saj është një testament për, shpirtin njerëzor dhe një kujtesë se ne mund të gjejmë, gjithmonë rrugën tonë drejt lumturisë dhe përmbushjes, nëse qëndrojmë të fokusuar në qëllimet, tona dhe vazhdojmë të ecim përpara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments