BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 14

Tri Motrat – Epizodi 14

Vendosmëria e palëkundur e Turkan për të mbajtur shpresën është vërtet frymëzuese. Edhe pasi ka parë një foto të dashurisë së. Somer për të, ajo vazhdon të mbetet për një ilaç tjetër që mund të vazhdojë, atë të jetë një jetë më mir. Ajo refuzon që pengesat me të cilat, përballet me mposhtin dhe shpirtin e saj të palëkundur i jep forcë për të lejuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments