BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 208

Mos më Braktis – Epizodi 208

Tarık erdhi në vete pranë Ayten. Ai telefonon Meltemin dhe i thotë se ka pasur një aksident. Meltem shkon për të bastisur Rüstem. Edhe pse Rüstem e gënjeu Meltem se nuk e pamë aksidentin, Meltem është shumë afër të mësojë se çfarë i bëri Rüstem Tarıkut. Rüstem mendon se Sıla ia ka njoftuar Meltem çështjen e aksidentit dhe do t’i japë Sıla një dënim të madh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments