BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 209

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 209

Tarık erdhi në vete pranë Ayten. Ai telefonon Meltemin dhe i thotë se ka ndodhur një aksident. Meltem shkon për të bastisur Rüstem. Edhe pse Rüstem e gënjeu Meltemin se nuk e pa aksidentin, Meltem është shumë afër të zbulojë se çfarë i bëri Rustemi Tarıkut. Rüstem mendon se Sıla e ka informuar Meltemin për aksidentin dhe do t’i japë Sıla një dënim të madh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments