BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 19

Tri Motrat – Epizodi 19

Nga ana tjetër, Mine, e cila çmendet kur nuk arrin dot Somer, përfundon në shtëpinë e Rüçhanit. Kjo vizitë e tij është shtatzënë me ngjarje krejtësisht të ndryshme. Nuk po qetësohet as Nesrin, e cila mendon se vajza e saj është e lumtur në shtëpinë e saj. Nga njëra anë, ndërsa përpiqej të kuptonte arsyen e debatit mes. Deryas dhe Dönen, nga ana tjetër, ardhja e Fatihut duke i shtrënguar dorën sikur të mos kishte bërë asgjë, shkakton hapjen e fletoreve të së kaluarës dhe inat mes të afërmve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments