BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 243

Mos më Braktis – Epizodi 243

Sıla, e pavetëdijshme për gjithçka, mbahet në një shtëpi malore, duke u përpjekur të kuptojë se çfarë po ndodh. Nga ana tjetër, dashuria e Zeynep-it, së cilës iu desh t’i rrëfente të vërtetën. Asli-t, do të ndizet sërish teksa do të shohë interesimin e Emres për. Cansu-n pas aksidentit dhe. Bora do të përballet me një tronditje të madhe kur të mendojë se marrëdhënia e tyre është në rrugën e duhur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments