BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 54

Tri Motrat – PROMO Epizodi 54

Özer e sheh të justifikuar në reagimin e Nesrin Hanım ndaj lidhjeve të Somer dhe Mine thotë se ajo duhet të jetë me Nesrin dhe të flasë me konstruktivë. Familjet vendosin të darkojnë së bashku dhe të festojnë lindjen e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments