BallinaRoze‘A je në pritje të ëmbël?’ Olta Gixhari flet për shtatzani: Po...

‘A je në pritje të ëmbël?’ Olta Gixhari flet për shtatzani: Po të jem…

Olta Gixhari tha për publikun kur ishte brenda “Big Brother Vip Albania” se do të donte të kishte edhe një fëmijë tjetër.

Pas daljes, Olta është angazhuar me projekte dhe me filmin e ri, por temën për zgjerimin e familjes nuk e ka lënë pas dore. Ajo ka treguar se ka dëshirë të bëjë dhe një vajzë.

Por, edhe nëse ajo është tani shtatzënë, nuk do na e zbulojë. Kështu tha sot teksa iu përgjigj pyetjeve të publikut në “Instagram”.

”Edhe po të jem nuk do e tregoj,” tha Olta teksa postoi një foto me djalin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments