BallinaRozeFOTO - Kiara bën ndryshimin e madh në pamje dhe u kërkon...

FOTO – Kiara bën ndryshimin e madh në pamje dhe u kërkon ndihmë fansave

Kiara Tito ka vendosur të bëjë një ndryshim me flokët pas mbarimit të pushimeve dhe sezonit veror.

Moderatorja ka postuar disa foto ku shfaqet me flokët e lyerja me fije bjonde.

Më pas ajo ka postuar edhe një status ku pyet fansat nëse u pëlqen ndryshimi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments