BallinaRozeBora e Donaldi përsëri bashk, reagimi i Trixes është epik

Bora e Donaldi përsëri bashk, reagimi i Trixes është epik

Bora dhe. Donaldi konfirmuan bashkimin e tyre, pasi prezantuesja iste mysafire, në emisionin “Më lërë të flas” dhe mbreme hapi dyert e spektaklit “Dancnig with the stars”.

E të gjithë ishin kurioz për reagimin, e Trixes e cila ka postuar një, fotote re dhe me pas e fshiu, shkruan InfoKosova.

Në këtë foto Trixa shihej teksa buzëqesh, dhe mjaftë e lumtur.

Me anë të kësaj foto bukuroshja llapjanë, bëri të ditur gjendjen e saj emocionale.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments