BallinaRozeU ‘pendua’ dhe e fshiu! Pas performancës në “DWTS”, Luana Vjollca thumbon...

U ‘pendua’ dhe e fshiu! Pas performancës në “DWTS”, Luana Vjollca thumbon hapur Bora Zemanin dhe e akuzon se e ka kopjuar!

Bora Zemani u rikthye mbrëmë në ekran me spektaklin “Dancing with the Stars”.

Nisja qe spektakolare meqë edhe vetë Bora si prezantuese u bë pjesë e performancës në kërcim.

Kjo pjesë mori vëmendje të madhe por paralelisht edhe u komentua në rrjet sa i përket, një ngjashmërie të mundshme me një performancë të. Luana Vjollcës, në “Shiko kush luan”.

Sigurisht, kësaj të fundit nuk i ka ikur pa një thumb ky moment.

Ajo ka shpërndarë në story të saj (postim te cilin e fshiu tashme por teper vone) një fragment të shkëputur, nga fansat të kërcimit. Postimi kishte një mesazh të drejtpërdrejtë për Borën, te cilen e ka akuzuar me stil per kopje.

“Po e lë këtu meqë mund t’iu duket e parë. Luana, askush nuk e bën dot si ty dhe ky është fakt i madh” – thuhet në postimin, e shpërndarë nga vetë prezantuesja.

Vjollca kujtojmë se shumë shpejt, kthehet në ekran, këtë herë në Klan, pasi ndau rrugët, 15 vjeçare me Top Channel, shtatorin e vitit të kaluar.

Projekti që do e rikthejë titullohet “Zemërluana” dhe është përfolur shumë nëse do jetë program, dashurie apo spektakël si “Shiko kush luan”

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments