BallinaRozeIsh banori i “BBV” dhe këngëtarja e njohur, zbulohen dy personazhet që...

Ish banori i “BBV” dhe këngëtarja e njohur, zbulohen dy personazhet që do të bëhen pjesë e “Dance Albania” të hënën!

Programi i kercimit “Dance Albania” ka filluar transmetimin e tij ne Tv Klan prej me shume se dy javesh.

Pas prezantimit? te 10 konkurrenteve pjesmarres, moderatorja. Alketa Vejsiu beri me dije se ne puntatat ne vijim do te kete hyrje te reja.

Por kush do te jene dy personazhet qe do t’i bashkohen gares gjate puntates te se henes

Sipas burimeve te “Kryefjala”, behet fjale per ish banorin e “Big Brother VIP”, Meridian Ramcaj, dhe kengetaren Adelina Tahiri.

Kujtojme se. Adelina ka qene me pare pjese e “Dance with me” ne Tv Klan, ku serish, eshte gjykuar nga Ilir Shaqiri, qe edhe asokohe ka qene ne rolin e kryetarit te jurise.

Ndersa persa i perket. Meridianit kujtojme se miqesia e tij me Ilirin ka qene mjaft e mire, sidomos pas zenkes qe Meridiani pati me. Donaldin gjate izolimit ne shtepi.

Por, a do te ndikoje kjo marredhenie, ne gjykimin e Ilirit ashtu sic u aludua per komentet dhe skualifikimin e Igli Zarkes?

Kjo do te mbetet per t’u pare!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments