BallinaRoze“Çdo gjë atje jashtë do jetë në rregull”, premtimi i Donaldit për...

“Çdo gjë atje jashtë do jetë në rregull”, premtimi i Donaldit për Beatrix bëhet viral në rrjet!

Nuk ka te madh e te vogel qe mos te kete degjuar per trekendeshin. Bora-Donald-Beatrix. Historia e tyre u be mjaft e njohur per publikun.

E gjitha nisi kur. Bora Zemani hyri vetem per pak minuta ne “Big Brother VIP” per te takuar ish-partnerin? e saj. Donald Veshaj dhe per ti dhene atij puthjen e papritur! ne buze, moment i cili shkaktoi, nje afeksion te madh te publiku per dyshen.

Mirepo, Donaldi priste nje shenje ‘aprovimi’ nga Bora per pervjetorin? e tyre, por nuk erdhi kurre, shkruan ‘lokimagazine.com’.

Kaq mjaftoi qe sipas Donaldit, ti jepte fund historise, me moderatoren? dhe te shprehte hapur ndjenjat e tij per kengetaren. Beatrix Ramosaj.

Gjithe ai adhurim u kthye ne nje, urrejtje! te madhe nga publiku, te cilet nuk rreshtnin? se ofenduari ne rrjetet sociale.

Mirepo, per Donaldin, Beatrix ishte personi i duhur, madje shihej shpesh duke i dhene premtime, per vazhdimin e lidhjes se tyre edhe jashte shtepise.

Se fundmi, nje video eshte bere virale ne “TikTok”, ne te cilen shihet. Donaldi teksa i premton Trikses se “gjithcka do jete ne rregull jashte shtepise se ‘BBV”, madje e cilesoi “2022” si vitin me te mire qe kane per te perjetuar ndonjehere.

Epo, premtime te cilat nuk? u mbajten nga aktori , pasi menjehere? pas daljes nga shtepia e “BBV” i dha fund lidhjes me kengetaren, ndersa pak dite me pare. Donaldi dhe. Bora zyrtarizuan ribashkimin e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments