BallinaRozeSemi feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Bora Zemanit

Semi feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Bora Zemanit

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj kanë treguar gjithmonë se kanë një shoqëri shumë të ngushtë prej vitesh.

Semi sot feston ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte urimi i moderatores shumë të dashur për publikun.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë Semit në mesnatë, duke i shprehur të gjithë dashurinë.

Moderatorja shprehet se dhe po të kishte motër të vërtetë, nuk do e donte me shumë se  Semin.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im! Edhe të kisha një motër të vërtetë, nuk do ta doja më shumë se ty! 100 vite të bukura për të voglën time”, ka shkruar Bora.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments