BallinaRozeMihrije Braha: Bëj video me i shti njerëzit me qesh

Mihrije Braha: Bëj video me i shti njerëzit me qesh

Video të shumta që këngëtarja, Mihrije Braha ka publikuar! në rrjetin social “Tik-Tok”, u bënë virale muajve që lamë pas.

E lidhur me këto publikime në rrjetet sociale, komentet e të tjerëve dhe përfitimet, materiale që ajo mund të ketë pasur nga këto postime. Mihrije Braha.

Artistja tregoi se këto, video i publikon që t’iu jap njerëzve, pozitivitet dhe ti bëjë qytetarët të qeshin, pasi sipas saj kanë një jetë shumë interesante jashtë kamerave.

“Shiko na e kemi jetën aq interesante, jashtë kamerave, saqë ndonjëherë them hajt qysh se bëra një video me qesh, njerëzit me i shti me qesh me ju dhanë, pozitivitet, tregoi ajo për lajmi.net.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments