BallinaRozeÇfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë troç...

Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë troç në mes të emisionit

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja u njohën brenda shtëpisë! së “BBVIP” dhe pas përfundimit të spektaklit, ata e vazhduan ende romancën? e tyre, ku duken se gjërat tashmë, po shkojnë për bukuri.

Ish- banorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku zbulon, detaje rreth përditshmerisë, së saj, por së fundmi. Sarah ishte e ftuar në emisionin? “Goca dhe Gra” ku ka shuar disa ‘kuriozitete’ në lidhje, marrëdhënien? e saj me. Dj PM pas BBV.

Sarah u shpreh se marrëdhënia, mes tyre është shumë e bukur! dhe shkon mirë, pavarësisht disa ‘ngërçeve’ të vogla të cilati kanë hasur përgjatë këtyre 10 muaj lidhjeje. Madje blogerja! nuk ngurroi aspak të tregonte! se çfarë nuk duron dot tek Pajtimi.

“Gërhet natën, ndonjëherë! aq shumë sa që të nxjerr gjumin”- u shpreh ajo.

Pm, i cili nisi një romancë! me blogeren, brenda “Big Brother Vip”, ka folur disa ditë më parë si rrallë herë me ndjekësit! në. Instagram për partneren e tij dhe planet për të ardhmen. Një ndjekës e pyeti çiftin se kur kanë në plan të martohen ose të bëjnë një fëmijë së bashku. Dj Pm tha në përgjigjen e tij se martesa nuk është në planet, e afërta të tij dhe Sarah, ndërsa shtoi se ende nuk e kanë menduar! si gjë.

“Nuk e di, kur të vijë koha. Për momentin nuk është se e kemi bërë plan kështu që kur të vijë koha. Besoj që disa gjëra bëhen me kohën. Disa gjëra vërehen vetë. Por nuk e kemi menduar! këtë pjesë, përkundrazi shumë shpesh tallemi me, njëri-tjetrin “do të mbesim pa martuar”- shprehet ai në videon e publikuar në. Instastory.

Sarah dhe Pm e vazhduan historinë! e tyre larg syrit të publikut, pra jashtë BBV. Që pas daljes çifti janë treguar, më të rezervuar, sa i përket marrëdhëines? së tyre, teksa në intervista të ndryshme, kanë shprehur se dëshirojnë! që ta mbajnë më private lidhjen e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments