BallinaRozeMozzik shfaqet i “përgjakur”

Mozzik shfaqet i “përgjakur”

Reperi i njohur. Mozzik më në fund ka zbuluar datën e lansimit, të projektit të ri muzikor? të cilin ka disa, ditë që e promovon.

Kënga e titulluar “Të dua” vjen nesër pas mesnate! dhe këtë e konfirmoi me anë një fotografie, në Instagram.

Ai u shfaq “i përgjakur” nga një skenë e klipit, dhe tha se nesër? tregon, se kujt i thotë të dua.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments