BallinaRozeZihen Einxhel dhe Dagz, arsyeja është tepër serioze!

Zihen Einxhel dhe Dagz, arsyeja është tepër serioze!

Einxhel dhe. Dagz një ndër çiftet më të përfolur të momentit, ndonse duket se veç mjaltit kanë edhe momente të sikletshme.

Einxhel ka publikuar, një foto ku ka treguar arsyen e zënkës me Dagz, e dini çfarë është?

Një cështje serioze themelore! për moderatoren.

Përbri fotos ajo shkruan: “Para se të shkonim për të ngrënë, duhet të ndërohesha por drita ishte shumë e mirë dhe bekini, shumë i lezetshëm dhe s’mund ta humbisja mndësinë për një foto. Ndërkohë. Dagz po mbaronte, për të ngrënë ashtu edhe unë. Ama foto ka prioritet! kur je në plazh. Ebëri zemrën gur dhe kur më pa ulur tek, pishina gati për pozën…por kur pash fotot e para u mërzita se nuk ishin si doja dhe ai u nevrikos, sigurisht që unë nuk jam asnjëherë e kënaqur me rezulatatin.”

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments