BallinaRozeÇifti drejt ndarjes, Kiara sikletoset nga Luizi: ‘Do divorcin nga unë’?

Çifti drejt ndarjes, Kiara sikletoset nga Luizi: ‘Do divorcin nga unë’?

Pas debatit të fortë që patën me njëri-tjetrin, Luiz Ejlli është munduar që të qetësojë Kiara Titon. Teksa ndodheshin jashtë bashkë me banorë të tjerë, këngëtari pyet moderatoren ‘nëse do divorc?’

Fillimisht ajo tha “no koment” por kur Luizi këmbënguli me pyetjen Kiara tha:

Kiara i tha se për momentin nuk do që të qëndrojë me të dhe ai ia kthen ‘prandaj kërkoj seancë pajtimi’.

Luizi: A e do divorcin? Është pyetja,

Kiara: Ça divorci o Luizi,

Kiara: Nuk është aq e rëndë situata që të kalosh në divorc direkt Luizi: Për mua nuk është hiç e rëndë Kiara: Vazhdo bëj spektakël, ça të them.

Luizi: Po del bukur. Mirë pra bëjmë seancë pajtimi, e në fund pajtohemi

Kiara: Jo, asgjë nuk do bëj. Do rri kështu

Luizi: Kështu nuk shtyhet.

Kiara: Vazhdo merru me diçka tjetër. Ça do tani?

Kiara: Nuk dua të rri me ty për momentin,

Luizi: Prandaj kërkoj seancë pajtimi

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments