BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodii 177

Mos më Braktis – Epizodii 177

Zeynep përpiqet të largojë Emren nga vendi i krimit, por Emre thotë se ata nuk e kanë kryer vrasjen, kështu që ata do të jenë fajtorë nëse ikin. Ndërsa Emre po kërkonte Yelizin, Yelizi u gjet i vdekur. Emre nuk do të ketë mundësi të shpëtojë nga ky krim sepse të gjitha shigjetat i drejtohen atij. Pikërisht kur gjithçka do të jetë në rregull, ajo që ndodhi është shumë e dhimbshme për Emren dhe Zeynep.

Emre dorëzohet në polici. Policia e merr Emren në komisariat si të dyshuar për vrasje. Teksa Emre mendon se gjithçka do të dalë, has në një surprizë të madhe në komisariat.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments