BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 78

Zemër e Plagosur – Epizodi 78

Kur Mirza i thotë Ferit se vdekja e babait të tij nuk ishte vetëvrasje, ai fillon të mendojë. Ai kujton ngjarjet që filluan me takimin e babait të tij për të biseduar me Yaman. Pastaj ai shqyrton makinën e babait të tij, autopsinë me ndihmësin e tij në Ender dhe se ai kishte një diferencë sulmi tek babai i tij; Ai mëson se makina e tij ishte ndërtuar. Të gjitha shenjat tregojnë Yaman, personin që do të përfitojë më shumë nga kjo vdekje. Në fund të episodit, Ferit u kthye në rezidencë me Ayşe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments