BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 78

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 78

Ferit i thotë të gjithë familjes se babai i tij ishte vrarë. Ai gjithashtu tregon për Yaman si të dyshuarin kryesor. Kur Sinan nuk mund ta kontrollojë përsëri, ai është me përvojë në një përleshje. Yaman kujton se ai vrau dhëndrin që e rriti, domethënë, se ai ishte vrasësi.

Adnan viziton varrin e trurit. Dikush e shikon. Policët vijnë në rezidencë dhe marrin Yaman. Yaman dëshmoi dhe qëndron në paraburgim atë natë. Bahtiyar lëshohet të nesërmen se ai ishte me të në kohën e vdekjes së tij dhe e solli rekordin e kamerës në vendin e tij. Ndërkohë, ai vendosi një buton nga xhaketa e burrit në makinën e Adnan për të hedhur krimin në Yaman. Edhe pse kjo është një provë e rëndësishme, kamera regjistron dhe dëshmitarët.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments