BallinaRozeU përjashtua nga Big Brother, “amaneti” që Ermiona Lekbello i la Luizit...

U përjashtua nga Big Brother, “amaneti” që Ermiona Lekbello i la Luizit para se të dilte

Me një komunikim zyrtar nga “Big Borther Vip”, Ermiona Lekbello është skualifikuar ditën e sotme nga loja. Në zarfin e zi që erdhi këtë mëngjes në shtëpi, shkruhej se pas paralajmërimit të mbrëmshëm nga “Vëllai i Madh”.

Këngëtarja ka ushtruar “në mënyrë të përsëritur” dhu në verbale ndaj banorëve prandaj edhe është përjashtuar menjëherë. Si duket shkak për përjashtimin e Jonës është bërë një debat mes asaj Oltës dhe Maestros.

Mesa duket. Ermiona ka përdorur fjalë, banale ndaj aktores, e cila ditën e sotme po tregonte se ajo e kishte quajtur “balenë” si dhe e kishte ofenduar. Ndërkohë, gjatë një bisede me Luizin, teksa po bënte gati valixhet për tu larguar. Ermiona i kërkoi këngëtarit që pas largimit mos lejojë që të flasin keq për të brenda në shtëpi.

Ermiona: Të lutem mos lejo që të ndyjnë emrin tim kur të dal.

Luizi: Jona kur ikën një person, këtu kur del nga shtëpia, nuk merret më njeri, ta siguroj ndersa Ermiona i tha se shpresoj qe te fitoj Luizi sepse e meriton.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments