BallinaRozePasi i’u kthye kundër Luizit, Kiara brenda natës humb mijëra ndjekës në...

Pasi i’u kthye kundër Luizit, Kiara brenda natës humb mijëra ndjekës në ‘Instagram’

Mbrëmë në “prime-n” e “Big Brother VIP Albania”, u bë “gjyqi” i dytë ndaj Luizit, kjo pasi. Luizi e izoloi. Kiarën në lavanderi për t’ia prishur lojën të urdhëruar nga “Vëllai i Madh” e cila ishte per vajzat.

Produksioni e opinionistët e ekzagjeruar, teksa edhe quajtën edhe si dhu në fizike, duket se njejtë nuk mendojnë, fansat e Luizit, e që pëlqenin edhe. Kiarën për lidhjen e tyre të krijuar brenda shtepise.

Qysh nga “prime” i mbrëmshëm Kiara humbi mijëra ndjekës në ‘Instagram’. Moderatorja fitoi rritje të ndjekësve pas lidhjes së krijuar me. Luizin, dhe tani po humb po shkak tij ku deri tani ka humbur 14 mije ndjekes.

Kiara qysh nga mbreme ka marre komente shume negative nga fansat e. Luizit kjo pasi ajo ia vuri kunder te gjithe, shtepine e gjithe opninionistet qe e kritikuan ashper, ndersa ai ende eshte ne disponim te keq.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments