BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodii 178

Mos më Braktis – Epizodii 178

Një proces i vështirë e pret. Tarıkun për shkak të dokumenteve të kompanisë që Sıla i dha Aslanit pa dijeninë e tij. Tarık i kërkon rreptësisht. Sıla të japë llogari për këtë vjedhje. Meltem nuk është në dijeni të planit tradhtar të Aslanit. Meltem mëson për situatën e vështirë të. Tarıkut dhe ndërmerr veprime.

Ajo që ndodhi në dasmën e Emres, ardhja e Aslanit dhe gjendja e vështirë e kompanive gati sa nuk e pushtoi. Cengizin dhe zemra e Cengizit nuk i duroi dot të gjitha këto dhe pati krizë. Gjendja e Cengizit pas një ataku kardiak është shumë kritike. Cengiz donte të dërgohej menjëherë në spital, por gjithçka ishte tepër vonë për Cengizin. A do të vdesë Cengiz?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments