BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 179

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 179

Ndërkohë që familja Sayar po përpëlitet nga dhimbja për shkak të gjendjes së babait të tyre Cengiz, një goditje për Emrenë do t’i vijë nga Bora. Pavarësisht gjithë kësaj, Bora vazhdon të zbatojë planin e tij madhështor. Bora përdori Yelizin për të tërhequr Zeynep dhe Emre. Emre është i sigurt se Yelizi e di të vërtetën. Kjo është arsyeja pse arritja në Yeliz është shumë e rëndësishme për Emren.

Emre është i sigurt se Esini i ka bërë të gjitha këto sepse nëna e tij nuk i ka bërë një dëm të tillë Zejnepit. Emre ndeshet me një surprizë të hidhur kur zgjidh gjithçka.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments