BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodii 78

Zemër e Plagosur – Epizodii 78

Mirza; Ai nxiton në rezidencën Sancakzadelerin dhe i thotë. Ajshes se Elif është zhdukur. Ata i zë paniku edhe më shumë kur dëgjojnë mesazhet që i ka dërguar. Ayşe Elif në fund të episodit të fundit. Şahin Dede mobilizoi të gjitha burimet e tij dhe policinë. Ndërkohë, Ferit; Ai mëson se Elif është i sëmurë dhe vendimi i Ajshes për t’i dhuruar veshkën kushëririt të saj. Dede dhe Mirza, të cilët i ngritën kurth gruas së tij Ajshe, e sulmojnë atë.

Ndërsa Hande vazhdon të bezdiset në rezidencë, ajo shkon në pazar për fëmijën. Aty takohet me vajzën e treguar në fillim të episodit. Ndjek rrjetet sociale të Handes. Në fund të episodit Feriti e godet këtë vajzë me makinën e tij. Vajza e njeh Feritin kur e sheh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments