BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 79

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 79

Betül takon Bedia dhe. Zeytin në stacionin e autobusit. Ajo tregon se çfarë ndodhi, se u divorcua nga Yaman, se Hande ishte shtatzënë dhe u martuan. Se ajo e dinte se ishte teze; Ai tregon se Yaman dhe Hande po qëndrojnë në rezidencën Sancakzade. Bedia nuk telefonon dhe flet vazhdimisht në telefon. Bedia i thotë Betulit se mendon se telefonuesi është motra e saj. Vëllai i tij nuk vdiq në lindje; Nuk e duroi dot vdekjen e të birit dhe u vetëvra, por. Bedia; Ai nuk e pa trupin e vëllait të tij.

Zümrüt nuk e duron dot më atë që ndodhi dhe u thotë të dashurve të saj se do të shkojë te vëllai i saj jashtë vendit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments