BallinaRozeDalin foto nga dasma e Arbanës dhe Eduartit, ja kë zgjodhi moderatorja...

Dalin foto nga dasma e Arbanës dhe Eduartit, ja kë zgjodhi moderatorja si shoqëruese në ditën e saj të rëndësishme

Arbana Osmani kurorëzoi në martesë dashurinë me regjisorin Eduart Grishaj të shtunën. Çifti zgjodhi ta festojë këtë ditë në privatësi të plotë, por dita ditës po zbulohen detaje të reja.

Sot janë zbuluar se kush ishin shoqërueset e nuses. Ato ishin 4 dhe 3 prej tyre janë pjesë e ekipit të saj të punës. Bëhet fjalë për gazetaret Petrina Gorica, Kristina Mere dhe Lorina Mixha. Në mesin e tyre është dhe kunata, gruaja e vëllait të Eduartit, e cila është në pritje të ëmbël.

Arbana ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speciale me koleget e saj, përtej punës.

Dalin foto nga dasma e Arbanës
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments