BallinaRozeNora Istrefi dhe Melinda përleshen në nje qender fitnesi në Prishtinë

Nora Istrefi dhe Melinda përleshen në nje qender fitnesi në Prishtinë

Këngëtarja Nora Istrefi dhe rep-artistja Melinda Ademi sipas burimeve të Gazetes Express janë kacafytyr në një prej qendrave të fitnesit në kryeqytet.

Të pranishmit në ngjarjen e ndodhur kanë parë nga afër dy artistet në një gjendje aspak të lakmueshme.

Kujtojmë se deri më tani Nora dhe Melinda kanë gëzuar raporte të mira.

Mbetet të shihet se si do jetë vijimi i kësaj ngjarje dhe nëse dy vajzat do gjejnë paqe, ose edhe mbase të reagojnë në rrjetet e tyre sociale.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments