BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 259

Mos më Braktis – Epizodi 259

Nga ana tjetër, ndërsa Meltem e afron Tarıkun çdo ditë me të; Ai gjithashtu arrin të largojë Sıla-n. Ndërsa Sıla heq dorë nga gjithçka, fati i thurin rrjetat e tij dhe një mysafir surprizë ndryshon të gjithë rrjedhën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments