BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 260

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 260

Sıla, në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar marrëdhënien e saj me Tarık, e gjen veten duke dorëzuar gjithçka që i pëlqen. Ajo sakrifikon kohën, energjinë dhe madje aspiratat e saj, duke shpresuar të rifitojë lidhjen që dikur ndante me Tarık. Ajo fare pak e di se ndërsa bën këto sakrifica, fati fillon të rrotullojë fijet e tij të ndërlikuara, duke vendosur skenën për një kthesë të papritur të ngjarjeve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments