BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 70

Tri Motrat – Epizodi 70

Türkan ngre një lojë të vogël me Somer në mënyrë që të japë llogari për humbjen e dhimbshme që ka përjetuar dhe për të bërë Mine të paguajë për atë që ka bërë një nga një. Qëllimi i tij është të bëjë Mine të rrëfejë krimin e saj dhe ta dërgojë atë në burg.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments