BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 71

Tri Motrat – PROMO Epizodi 71

Nga ana tjetër, Mesut, i cili del në rrugë pasi mëson se nëna dhe babai i tij kanë vdekur, bën që Sadik dhe Nesrin të përballen me një realitet që nuk e kishin menduar kurrë. Nesrini detyrohet të zgjedhë mes krenarisë dhe familjes së saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments