BallinaRozeE turpshme! Maestro dhe Olta gënjejnë sy për sy publikun, Kiarën dhe...

E turpshme! Maestro dhe Olta gënjejnë sy për sy publikun, Kiarën dhe Luizin për marrëveshjen e nominimeve

Përpara se t’i jepej avantazhi për të nxjerrë tre banorë në nominim, Olta kishte përmendur disa herë se zgjedhjet e saj do të ishin. Luizi, Kiara dhe Maestro.

Mirëpo, zarfi i kuq për Oltën mbërriti në shtëpi dhe. Maestro u ndje i rrezikuar nga nominimi kështu që përdori një strategji, megjithëse u kuptua nga të gjithë.

Ditën që zarfi erdhi në shtëpi, Maestro u kujtua që. Luizi ( me të cilin kishte shkëmbyer batuta që në fillim), e kishte bullizuar gjithë kohën dhe vendosi t’i kthehej kundër, duke kaluar kështu në krah të Oltës.

Madje, teksa bisedonin në dhomën e gjumit ai i tha. Oltës tre emrat që duhet të nxirrte në nominim, të cilët ishin. Luizi, Kiara, Bledi (duke hequr kështu emrin e tij nga lista).

Mirëpo, kjo gjë është mohuar kategorikisht nga. Maestro gjatë një bisede me banorët në oborr.

Me një zë të lartë dhe me bindje të madhe, ai u shpreh se i kishte thënë. Oltës “zgjidh kë të të dojë zemra” përsa i përket nominimeve, gjë që u mbeshtet nga aktorja.

Madje, Olta shtoi se Maestro ishte treguar i gatshëm t’a përfshinte edhe vetë atë në nominim.

Mirëpo, kjo video e tregon më së miri se. Maestro dhe. Olta kanë gënjyer sy për sy. Luizin dhe Kiarën, gjithashtu dhe publikun

Vlen të përmendet se biseda e dyshes në dhomën, e gjumit nuk u transmetua apo ndëshkua aspak në Prime, edhe pse ata kishin thyer një prej rregullave, kryesorë të programit që është diskutimi i nominimeve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments