BallinaLajmeEkrem Rexhepi, njëri prej 5 të rinjve që përdhunoi 11-vjeçaren kishte dhunuar...

Ekrem Rexhepi, njëri prej 5 të rinjve që përdhunoi 11-vjeçaren kishte dhunuar të shtëpisë

Ekrem Rexhepi është njëri prej autorëve të dyshuar të përdhunimit të 11-vjeçares në Kosovë. I riu së bashku me të vëllanë 17-vjeçar dhe tre persona të tjerë e përdhunuan të miturën për 7 orë.

Mësohet se Rexhepi ka qenë i akuzuar 5 herë për vjedhje me dhunë dhe disa vepra të tjera penale.

Ai ka qenë i akuzuat për veprat penale ‘Dhunë në familje’, ‘Vjedhje e rëndë’, ‘Vjedhje’ dhe ‘Vjedhje e pyllit’, ku dy të fundit akuzat janë hedhur poshtë.

Ai është shpallur fajtor në maj të 2019-ës për vjedhje, ku u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë prej 400€.

Në vitin 2020, ai u akuzua për dhunë në familje. U shpall fajtor dhe u dënua 6 muaj burgim me kusht dhe gjobë me vlerë 300€.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments