BallinaRoze“Gjithmone tradhtar”- Beatrix e fshiu shpejt thumbin per Donaldin!

“Gjithmone tradhtar”- Beatrix e fshiu shpejt thumbin per Donaldin!

Mesa duket “telenovela” e nisur ne “Big Brother VIP” nuk ka mbaruar ende.

Komentet, thumbat dhe dedikimet vazhdojne akoma te ndodhin mes trekendeshit Bora- Donald- Beatrix.

Kjo e fundit ka bere nje tjeter postim ne Twitter, i cili u mor si nje thumb per Donaldin.

“Nje here tradhtar, gjithmone tradhtar“- ka shkruar kengetarja, por vetem pak minuta me pas ajo vendos t’a fshije postimin, megjithese arriti te kapej nga “IconStyle”.

Ky postim i Beatrix na kujton situaten ne te cilen ajo u gjend brenda shtepise se BB VIP, ku lidhja e saj me Donaldin u cilesua “tradhti” e aktorit ndaj Bores.

Me kete status te fundit mund te thuhet se Beatrix Ramosaj bie dakord me kete etiketimin “tradhtar” ndaj aktorit, pasi nuk ka asnje deklarate apo reagim konkret nga ana e saj duke lene keshtu hapesire per dyshime.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments