BallinaRozeNjerëzit e kishin thuajse të pamundur të mos krahasonin Bora Zemanin me...

Njerëzit e kishin thuajse të pamundur të mos krahasonin Bora Zemanin me Ori Nebijajn!

Diten e djeshme, “Perputhen” rifilloi sezonin e 4 ne ‘Top-Channel’ me jo pak ndryshime. Disa prej tyre ishin: Ori Nebijaj si moderatore, skene komplet e re si dhe Neda Balluku ne rolin e ‘Kupidit’.

Me startimin e puntates se pare, njerezit duket se mezi kishin pritur të jepnin mendimet e tyre për Boren dhe Orin.

Për çudi (ose jo), duket se “mbështetëset” e secilës prej vajzave janë të ndarë në dy rrjete sociale:

Disa prej ndjekesve ne Instagram, shpreheshin ne komente se “Bora është e pazëvëndësueshme”, “Ajo është imazhi i Për’puthen”, “Nuk shihet programi pa Borën” etj, shkruan lokimagazine.com.

Ndersa nga ana tjeter, ne rrjetin social ‘YouTube’ pjesa me e madhe e tyre mbështesin Orin ose të paktën sugjerojnë që “të mos bëhen krahasime”.

Madje, nje koment theksoi se ndryshe nga Bora, “Ori nuk ka nevoje te lexoje skaleten gjithe kohes”.

Nuk mendoni se është e vështirë që njerëzit të mësohen me ndryshimin, por mos ndoshta duhet të presim edhe pak para se të bëjmë krahasime që shpesh shkojnë deri në ofendime?!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments