BallinaRoze“Je e kënaqur?”/ Produksioni harron hapur mikrofonat, del “sheshit“ biseda e Oltës...

“Je e kënaqur?”/ Produksioni harron hapur mikrofonat, del “sheshit“ biseda e Oltës në dhomën e rrëfimit

Publiku shpesh herë ka aluduar se produksioni po mban anën e Oltës në lojë. Kjo përforcohet edhe më shumë me një video e cila po shpërndahet masivisht në rrjet. Në sfond dëgjohet zëri në dhomën e rrëfimit dhe Olta. Zëri i thotë që të mendohet, ndërsa Olta thotë se ka menduar po nuk ka asgjë.

Më tej, aktorja pyetet nëse është e lumtur e kjo e fundit pohon që po, duke shtuar pyetjen se kur do bëhet publike. Biseda:

Zëri: Më duhet gjë tjetër. Mendohu pak.

Olta: E mendova po sss.

Zëri: Je e kënaqur?

Olta: Po, deri tani po. Po pas 2 javësh jepet fiks?

Nuk dihet se cila është kërkesa e bërë nga Olta e se çfarë do publikohet pas 2 javësh por kjo video eshte bere virale sidomos nga fansat e Luizit qe shume shpesh kane aluduar se produksioni po e mbeshtet Olten dhe po i jep informacione brenda dhomes se rrefimit ne menyren qe ta demtoj sa me shume Luizin pasi ai eshte banori me i forte i shtepise se Big Brother Vip Albania.

Ne anen tjeter Luizi konsiderohet si banori me intuite me te madhe ne shtepine e Big Brother i cili ka parashikuar shume gjera qe do te ndodhin brenda asaj shtepie qe edhe per te ka pasur dyshime nga Olta se Luizin po e mbrojne duke ia mbuluar gabimet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments