BallinaSerialetTri Motrat – PROMO 2 Pamjet -Epizodi 6

Tri Motrat – PROMO 2 Pamjet -Epizodi 6

Tri Motrat – Epizodi 6

E hënë

03/27/2023

Në familjen Kalender ka bërë bujë ardhja e Fatihut. Sadik dhe Nesrin janë të shqetësuar se si ta mbrojnë vajzën e tyre nga ai.

Daja Fatih, i cili u prezantua në. Derya dhe Kthimi, ka zgjuar kureshtjen e të gjithëve. Prania e tij është shqetësuese dhe ata kanë frikë se ai mund të shkaktojë telashe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments