BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 6

Tri Motrat – PROMO Epizodi 6

Në familjen Kalender ka bërë bujë ardhja e Fatihut. Sadik dhe Nesrin janë të shqetësuar se si ta mbrojnë vajzën e tyre nga ai. Daja Fatih, i cili u prezantua në. Derya dhe Kthimi, ka zgjuar kureshtjen e të gjithëve. Prania e tij është shqetësuese dhe ata kanë frikë se ai mund të shkaktojë telashe.

Ndërkohë, Rüçhan është në një debat të ashpër me. Somer për Mine. Ai ka arritur të mbajë Türkan dhe familjen e saj të qetë, por presioni i Mine mbi Somer po bëhet më intensiv. Turkan dhe Somer po përgatiten për periudha të vështira përpara.

Familja Kalender është në një udhëkryq. Ata duhet të gjejnë një mënyrë për të mbrojtur vajzën e tyre dhe të ruajnë paqen me ardhjen e Fatihut. Në të njëjtën kohë, ata duhet të merren me dramën e vazhdueshme midis Rüçhan, Somer dhe Mine.

Është një situatë sfiduese, por familja është e vendosur të qëndrojë së bashku dhe të përballojë stuhinë. Ata e dinë se duhet të jenë vigjilentë dhe të vëzhgojnë me vëmendje Fatihun dhe veprimet e tij. Ata gjithashtu e kuptojnë se duhet ta ndihmojnë Somerin të përballet me presionin nga Imja.

Në fund familja Kalender do të përballet me ditë të vështira. Por me dashurinë dhe mbështetjen e tyre për njëri-tjetrin, ata do t’i kapërcejnë këto sfida dhe do të dalin më të fortë se kurrë më parë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments