BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 5

Tri Motrat – Epizodi 5

Ardhja e Fatihut e bëri familjen Kalender të shqetësohet dhe përballet me. Sadikun dhe Nesrin se si ta mbronin vajzën e tyre prej tij. Xhaxhai Fatih, i cili doli më vonë në. Derya dhe Kthimi, është një çështje kurioziteti. Ndërsa Rüçhan lufton. Somer për shkak të Tim, ai arrin të mbajë Türkan dhe familjen e tij të qetë. Megjithatë, presioni i Mine mbi Somer rritet gradualisht. Turkan dhe Somer po presin ditë shumë të vështira.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments