BallinaRozeKëngëtarja e njohur heq dorë nga ‘Dancing with the stars’

Këngëtarja e njohur heq dorë nga ‘Dancing with the stars’

Të premten mbrëma nisi sezoni i ri i “Dancing with the stars”, me një kast prej 14 personazhesh, publik nga fusha të ndryshme. “Prive” ka mësuar që nga stafi i spektaklit ka patur, tentativa të vazhdueshme që pjesë e kastit të ishte edhe këngëtarja e mirënjohur. Mihrije Braha, e cila shquhet për energjinë dhe natyrën pa komplekse.

Megjithatë kur u mendua si punë e kryer, Mihrija ka hequr dorë dhe nuk e ka thënë “Po”-në përfundimtare. Kjo mësohet se ka ndodhur për shkak të angazhimit, shumë të madh që kërkon “Dancing with the stars”, i cili do t’ja komplikonte punët. Mihrijes me emisionin e saj dhe këngët.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments