BallinaRozeKiara në Turqi, Luizi kapet ‘mat’ me ish të dashurën e tij...

Kiara në Turqi, Luizi kapet ‘mat’ me ish të dashurën e tij në Tiranë

Kiara në Turqi, Luizi dhe Jurgena në të njëjtin vend.

Derisa Kiara është në Turqi rastësia ose planifikimi po i bën bashkë Jurgenën dhe Luizin.

Jurgena para 7 orësh publikoi fotografi të një nga parukerët më të njohur në Tiranë, po në të njëjtin orar publikoi fotografi edhe Luizi nga i njëjti vend.

A kishte takim me njëri-tjetrin, këtë e dinë vetëm ata.

Por kjo ishte një rastësi, që ndodhi vetëm një ditë pasi Kiara u largua nga Shqipëria.

Kiara në Turqi,Luizi
Kiara në Turqi,
Kiara në Turqi,
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments