BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 60

Tri Motrat – PROMO Epizodi 60

Derya e nis jetën e saj universitare në Izmir me surpriza dhe takohet sërish me shokun e saj të gjimnazit Canan. Rastësisht në korridoret e shkollës ndeshet me një pedagog interesant.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments