BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 59

Tri Motrat – Epizodi 59

Pasi takoi dashurinë e tij Sevilay vite më parë, Özer, me një ndjenjë faji, synon të pajtojë djalin e tij Mustafa dhe ish të dashurën e tij Sevilay. Özer bashkon Mustafën dhe Sevilajn. Sevilay vendos të qëndrojë në Ayvalık tani. Özer është i kënaqur me këtë vendim, megjithëse nuk mund ta tregojë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments